Menu

Poradny

Poradny jsou součástí projektu Vše pro rodinu.

Školní zralost a poruchy učení

individuální konzultace se spec. pedagožkou Mgr. Irenou Mýtinovu

Nejste si jistí, zda je Vaše dítě připraveno na vstup do školy? Cítíte, že má ve škole nějaký problém a nevíte jaký a jak jej řešit? Chcete se ujistit, že bude vše ve škole v pořádku?

Termíny po osobní domluvě na irena.mytinova@gmail.com nebo 732 751 738

Poradenství pracovního uplatnění

„Jste-li na rozcestí v pracovním životě – naslouchám“  individuální konzultace s Dr. Simonou Šimkovou Dvořákovou

Rozřešíme jaké jsou možnosti v období změn ve vašem pracovním životě nebo jak naložit či vyjasnit vzniklou kariérní situaci. Vaše momentální situace a potřeba. Nový životopis – vaše nová šance. Výběrový pohovor – jak se prezentovat. Písemný a telefonický kontakt s budoucím zaměstnavatelem. Nabídky na trhu práce – orientace v inzerci, v informacích. Rady a pomoc on line nebo telefonicky. Společné detailní sdílení jednotlivých postupů po celou dobu spolupráce.

Setkání probíhá jako individuální konzultace v bezpečné zóně poradny na adrese: bývalé Ženské domovy, Ostrovského 253/3, Praha 5

Termíny po osobní domluvě na simona.dvorakova@argodt.cz nebo na 607 945 199

Výživové poradenství

individuální konzultace s výživ. poradkyní Ing. Šárkou OZGOVOU

Jak poskytnout svým dětem dostatek živin pro správný růst a vývoj? Jak se sami správně stravovat a nepřibírat na váze? Máte dlouhodobé problémy s udržením váhy? Potřebujete upravit jídelníček po porodu a během kojení?

Termíny po osobní domluvě na info@nutriforyou.cz nebo na 602 193 737

Poradna vývojové a klinické psychologie

 vývojová diagnostika (0 – 3 roky) – problematika dětí předškolního a školního věku (vývoj řeči, adaptační potíže v MŠ a ZŠ,školní zralost, podezření na poruchu autistického spektra, selhávání ve škole, vztahy mezi vrstevníky, psychosomatická problematika, emoční obtíže, změny v rodině – narození dítěte, onemocnění, rozchod, ztráta) – poradenství pro rodiče (a prarodiče) – terapie hrou, imaginace, relaxace – sebepoznání, seberozvoj

Mgr. Lenka Chválová – klinický psycholog, dětský psycholog

Kontakt: tel.: 724 858 230, l.chvalova@seznam.cz

 

Hodnota jedné konzultace je 500,- Kč! Po získání podpory z dotačního programu Rodina a ochrana práv děti MPSV a MHMP vám budeme moci nabídnout až 3 konzultace zdarma!